Zespół

 


Zarząd Spółki

 

Michał Drelich

Managing Director / Prezes Zarządu
Email: michal@sportevolution.pl

Dariusz Pawelec

Event Director / Wiceprezes Zarządu
Email: darek@sportevolution.pl

Piotr Jakóbik

Marketing Director / Wiceprezes Zarządu
Email: piotr@sportevolution.pl

 

Dział Sprzedaży
 

Tomasz Sałkowski
Sales Director
Email: tomek@sportevolution.pl
 
Maciej Pawłowski
New Business Development Manager
Email: maciek@sportevolution.pl
 


Dział Marketingu
 

Karol Daniluk
Athlete Communications Specialist
Email: karol@sportevolution.pl
 
Agnieszka Pawłowska
Social Media & Video Content Specialist
Email: agnieszka@sportevolution.pl
 
Łukasz Maleszewski
PR Manager
Email: lukasz.maleszewski@sportevolution.pl
 
Łukasz Zalewski
Athlete Services Manager
Email: lukasz@sportevolution.pl
 
Kamila Jakóbik
BTL/DTP Activities Manager
Email: kamila@sportevolution.pl
 


Dział Eventowy
 

Michał Chmiel
Event Coordinator
Email: michal.chmiel@sportevolution.pl
 
Adam Okrój
Event Coordinator
Email: adam@sportevolution.pl
 
Robert Trętkiewicz
Kierownik Magazynu
Email: robert.tretkiewicz@sportevolution.pl


Dział Administracji
 

Barbara Kot
Dyrektor Finansowy
Email: barbara@sportevolution.pl
 

 

Napisz do nas

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki.