Zespół

 

Michał Drelich

Managing Director / Prezes Zarządu
Email: michal@sportevolution.pl

Dariusz Pawelec

Event Director / Członek Zarządu
Email: darek@sportevolution.pl

Piotr Jakóbik

Marketing Director / Członek Zarządu
Email: piotr@sportevolution.pl

Grzegorz Telecki

Sponsorship Sales Director
Email: grzegorz@sportevolution.pl

Michał Chmiel

Event Coordinator
Email: michal.chmiel@sportevolution.pl

 

Robert Janiga

Dyrektor Operacyjno-Finansowy
Email: robert@sportevolution.pl

 

Kamila Jakóbik

BTL/DTP Activities Manager
Email: kamila@sportevolution.pl

 

Arkadiusz Zbróg

Social Media & Video Specialist
Email: arek@sportevolution.pl

 

Łukasz Zalewski

Athlete Services Manager
Email: lukasz@sportevolution.pl

 

Marcin Pietraszek

PR Manager
Email: marcin@sportevolution.pl

 

Karol Daniluk

Athlete Communications Specialist
Email: karol@sportevolution.pl

 

Tomasz Sałkowski

Sales Director
Email: tomek@sportevolution.pl

 

Dariusz Błachnio

Sales Manager
Email: dariusz.blachnio@sportevolution.pl

 

Adam Okrój

Event Coordinator
Email: adam@sportevolution.pl

 

Damian Okraska

Event Manager / Logistyk
Email: damian@sportevolution.pl

 

Napisz do nas

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki.