Zespół

 

Michał Drelich

Managing Director / Prezes Zarządu
Email: michal@sportevolution.pl

Leszek Gaca

Dyrektor Administracyjny / Członek Zarządu
Email: leszek@sportevolution.pl

Dariusz Pawelec

Event Director / Członek Zarządu
Email: darek@sportevolution.pl

Piotr Jakóbik

Marketing Director / Członek Zarządu
Email: piotr@sportevolution.pl

Natalia Jędrzejczyk

PR Manager
Email: natalia@sportevolution.pl

Grzegorz Telecki

Sponsorship Sales Director
Email: grzegorz@sportevolution.pl

Mariola Korycka

Athlete Services Manager
Email: mariola@sportevolution.pl

Michał Chmiel

Event Coordinator
Email: michal.chmiel@sportevolution.pl

Paweł Bejnarowicz

Social Media Manager
Email: pawel.bejnarowicz@sportevolution.pl

Marek Domaszczyński

Sales Manager B2C
Email: marek@sportevolution.pl

Kamila Jakóbik

ATL/BTL Activities Manager
Email: kamila@sportevolution.pl

 

Napisz do nas

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki.